DOTANDSPOT Naszym przyjacielem !

Miło nam poinformować, że dzisiaj nasze Stowarzyszenie nawiązało współpracę z firmą IT DotandSpot z Łodzi. Dzięki temu partnerstwu mamy zagwarantowany serwis i zarządzanie stroną internetową. Realizacja tego projektu pozwala wdrożyć najnowsze standardy i zadbać o jak najwyższy poziom sposobu prezentowanych treści. Mamy nadzieję, że w ten sposób dotrzemy do szerszego grona odbiorców tak, aby więcej osób mogło dowiedzieć się o naszym istnieniu.
W podziękowaniu i w ramach tejże współpracy logo DotandSpot zobaczycie na koszulkach naszej drużyny w siatkówce na siedząco. Prezentacja koszulek odbędzie się już 15 marca na turnieju  w Warszawie. Liczymy na Waszą obecność! Natomiast tych, którzy nie mogą być z nami w tym dniu, zachęcamy do trzymania kciuków za nasz zespół. Z naszej strony z pewnością możecie się spodziewać mini relacji z tego wydarzenia.